Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20243
Stary 01.02.2010, 19:54
raindog napisał(a):Wyświetl post
1. Niezbyt długo - Małecki wykorzystał swoją szanse i od tego czasy pojawiał się coraz częściej na boisku. Na początku go wypożyczono; wrócił jako zmiennik, a teraz jest podstawowym graczem. Boguski miał miejsce w składzie od pojawienia się Skorży.
2. Mimo wszystko wolę Jopa - ostatnie dwa mecze bardzo solidne w jego wykonaniu. Zobaczymy co będzie za pół roku, jak Jopowi skończy się kontrakt, a Kowalski wróci z wypożyczenia.
3. Na razie nie wiemy jeszcze kto jest nr 2.
4. Hmmm... niby, że kto nie dostawał szans: Ci pierwsi, czy Ci drudzy?

Nasza drużyna ME jest teraz na 11 miejscu. Chyba lepiej kupować młodych z Zagłębia, czy Ruchu, niż strać się na siłę zrobić coś z naszych kopaczy. Problemem może być też trener Kulawik. Do ME warto też ściągać zdolnych z SMS-ów, Krakusów czy innych itp. - nie znam tych drużyn
W ligach zagranicznych nie są ważne wyniki mlodzieżowych drużyn, mogą zajmować nawet ostatnie miejsca, byleby trenerzy szkolili swoich zawodników a nie drużyne która ma wygrywać. U nas jest niestety to drugie.
Odpowiedz cytując