GacekCCM napisał(a):

|
Przykładu z Łobodzińskim nie skomentuję, bo to oczywiste, że facet ma umiejętności, a nikt tu na forum nie ma prawa mieć pojęcia, kiedy faktycznie Małecki dokonał postępu uprawniającego go do pierwszej 11 Wisły.
|
I w tym momencie kończymy dyskusję. Razi mnie demagogia.
Napisałem swoje, Ty swoje, reszta może ocenić sama, czy faktycznie Niedzielan i Dudu byli gorsi od Ćwielonga i Beto. Na pewno Beto był wyższy, tu przyznaję Skorży rację.
Na koniec drobna rada - zejdź ze mnie, bo w ten sposób tylko się ośmieszasz. Ktoś jeszcze gotów pomyśleć, że jesteś przepełniony żółcią i nienawiścią,
or something
Chyba, że próbujesz mnie zdyskredytować, przedstawiając jako nienawistnika i obsesjonata... Jeżeli tak, to powodzenia. "GW" się co prawda przez lata udawały takie akcje, ale oni działali na zupełnie innych zasadach, więc robienie ze mnie problemu Wisły trafi tylko do Twoich współwyznawców
EDIT: Kurcze, już się bałem, że napisałem chaotyczny post, ale widać tylko ty masz problemy z jego zrozumieniem
