Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20241
Stary 01.02.2010, 19:49
GacekCCM a czemu zakładasz że Kurto pęknie w takim meczu!! jakby był taki słaby to by go wywalili z klubu a nie trzymali na siłę.. jakoś w sparingach nie wyglądał na wystraszonego, a i Juszczyk swoje wpuścić potrafi więc bez sensu Twoje dywagacje..
a ostanie pary to proste

Dudu i Niedzielan ci co prawie w ogóle nie grali i Ćwielong, Beto co dostawali swoje szanse które nie wykorzystywali ;]

raindog właśnie że trochę Małemu zajęło wygryzienie ze składu Łobo ileż musiał zaliczyć dennych meczów by Skorża wreszcie go zmienił.. sporo ich było..
co z tego że Jop zagrał 2 mecze dobrze jak 6 wcześniejszych b. źle...

Wy widzicie u piłkarzy to co chcecie u jednych TYLKO to co dobre u innych TYLKO to co złe

Jaki problem jest niby z trenerem Kulawikiem? Mistrzostwo w pierwszym sezonie i wice mistrzostwo w 2 to chyba nie są złe wyniki. trzeba bardziej wietrzyć tą ME i Skorża powinien to robić bo to jest niejako zaplecze naszej pierwszej drużyny
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 01.02.2010 o godz. 19:55.


Odpowiedz cytując