Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20240
Stary 01.02.2010, 19:49
wolfy ma rację - przywiązanie się Skorży do nazwisk to jego główny problem i na tym de facto się wyłożył.Ja już to zaobserwowałem w 1 sezonie - Dla mnie to było nie pojęte że mamy 12-15 punktów przewagi a każdy mecz zaczyna dokładnie ta sama 11tka , ale próby pisania o tym to od razu był zarzut że obrażam świętego
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując