Skoro w ME grają aż tak beznadziejni kopacze,którzy nawet nie zapowiadają się na dobrych piłkarzy to rozgonić towarzystwo i niech grają młodsi. W końcu ktoś się pokaże kto będzie rokował na przyszłość.
Ale nie zmienia to faktu,że lepiej ogrywać u nas niż iść na łatwiznę i wysyłać na jakieś wypożyczenia.
Młody musi wiedzieć,że jest zdrowa rywalizacja i jesli okaże się lepszy to zagra.
http://futbolnet.pl/wiadomosci/krol-...-czy-emigrowac w sumie ten artykuł oddał wszystko.