Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20236
Stary 01.02.2010, 18:49
Skoro w ME grają aż tak beznadziejni kopacze,którzy nawet nie zapowiadają się na dobrych piłkarzy to rozgonić towarzystwo i niech grają młodsi. W końcu ktoś się pokaże kto będzie rokował na przyszłość.
Ale nie zmienia to faktu,że lepiej ogrywać u nas niż iść na łatwiznę i wysyłać na jakieś wypożyczenia.
Młody musi wiedzieć,że jest zdrowa rywalizacja i jesli okaże się lepszy to zagra.

http://futbolnet.pl/wiadomosci/krol-...-czy-emigrowac w sumie ten artykuł oddał wszystko.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując