Kluvi napisał(a):

i O TO MI WŁAŚNIE CHODZI i to wam próbuje od kilku stron uświadomić i nie pisze o wszystkich piłkarzach z ME tylko o tych naprawdę wyróżniających się.
Marcus to jest właśnie ta filozofia lat 80-tych wg Ciebie.
szportson i masz tu potwierdzenie tego co chciałem Ci pokazać wyróżniający się młody zawodnik powinien dostać swoją szansę jak ja wykorzysta zostaje jak nie to papa
|
To u nas w ME są jacyś wyróżniajacy się?
Jakieś nazwiska, sposoby wyróżniania się? (bo forsowanie bramki w Cieniu czy Franticu nie mieści się w takim wyrożnianiu o jakik myślisz), na przykład wybitna liczba strzelonych bramek w ME, powołania do kadry U-19, cokolwiek...