Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20235
Stary 01.02.2010, 18:47
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
i O TO MI WŁAŚNIE CHODZI i to wam próbuje od kilku stron uświadomić i nie pisze o wszystkich piłkarzach z ME tylko o tych naprawdę wyróżniających się.
Marcus to jest właśnie ta filozofia lat 80-tych wg Ciebie.
szportson i masz tu potwierdzenie tego co chciałem Ci pokazać wyróżniający się młody zawodnik powinien dostać swoją szansę jak ja wykorzysta zostaje jak nie to papa
To u nas w ME są jacyś wyróżniajacy się?
Jakieś nazwiska, sposoby wyróżniania się? (bo forsowanie bramki w Cieniu czy Franticu nie mieści się w takim wyrożnianiu o jakik myślisz), na przykład wybitna liczba strzelonych bramek w ME, powołania do kadry U-19, cokolwiek...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując