Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20234
Stary 01.02.2010, 18:40
jakie o zbyt duzo ? kolego jaki poziom ma ta liga proszę Cię, dobrze Król napisał w lidze jest tylko kilka ważnych meczy: Lech, Legia, Cracovia i kto jeszcze?

nie rób z tej ligi nie wiadomo co...

widzisz wg Ciebie nie ma a wg mnie jest Burliga.

i reszta graczy z ME co ma 23 i więcej lat czas najwyższy ocenić ich przydatność jak nie to sprzedać

bo wg Ciebie młody od razu powinien być wzmocnieniem i grać nie wiadomo jak, a weź sobie przypomnij początki Błaszcza w Wiśle, jakby mu nie zaufano to by się tak nie rozkręcił..


WiślakMyślenice on pisał o Lechii a nie Wiśle


Odpowiedz cytując