jakie o zbyt duzo ? kolego jaki poziom ma ta liga proszę Cię, dobrze Król napisał w lidze jest tylko kilka ważnych meczy: Lech, Legia, Cracovia i kto jeszcze?
nie rób z tej ligi nie wiadomo co...
widzisz wg Ciebie nie ma a wg mnie jest Burliga.
i reszta graczy z ME co ma 23 i więcej lat czas najwyższy ocenić ich przydatność jak nie to sprzedać
bo wg Ciebie młody od razu powinien być wzmocnieniem i grać nie wiadomo jak, a weź sobie przypomnij początki Błaszcza w Wiśle, jakby mu nie zaufano to by się tak nie rozkręcił..
WiślakMyślenice on pisał o Lechii a nie Wiśle
