Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20233
Stary 01.02.2010, 18:32
Cytat:
Może, kiedy wreszcie poszczęści mi się w grach liczbowych, kupię sobie ten klub

Cupiał chce 100 mln złotych. Musiałbyś sam dwie kumulacje maxymalne w Lotto zgarnąć (50mln) i po opłaceniu podatku posiedzieć trochę na procentach ^^

Albo mam dla Ciebie lepsze rozwiązanie. Wybuduj dla Wisły szkółkę taką jak mają w Barcelonie "La Masia", a potem pobieraj opłatę (lub nie - Twoja wola). W ten sposób zapewnisz Wiśle (baa, Polsce) wielu piłkarzy (lub reprezentantów) klasy europejskiej (a nawet światowej) ^^
Odpowiedz cytując