eMTe napisał(a):

|
A pamiętacie może Michała Jonczyka? W 13 meczach 1. ligi strzelił 3 bramki. My z kolei nie przedłużyliśmy kontraktu z tym 17-letnim zawodnikiem. Nawet szansy nie miał zagrać u nas w Ekstraklasie...
|
a jak mieli jeszcze dodatkowo o niego zadbać?
Wisła opłacała szkołe, internat + dawali mu kase która napewno przewyższała średnią krajową pensje.
A jest to jedynie junior który się wyróżniał.
Teoretycznie powinien grać jeszcze 1,5 roku w juniorach starszych a on już narzekał ze w ME nie chce mu sie grać ;/
Ewidentnie gwiazdorstwo wyszło. To ja już wole czekać na młodego Sobola i żeby wdał się w tate
