Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4693
Stary 01.02.2010, 18:17
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
A teraz zupełnie z innej beczki, bo nie wiedziałem gdzie umieścić. A że był tu filmik umieszczany..zatytuowany" strzegomskie kurewki" to można to tu wrzucic.. Ktoś tam napisał, że dziewczyna może sie powiesić, ale jednak kto inny przypłacił to życiem. Słaba psychike jednak ludzie mają. Przykre
http://wiadomosci.wp.pl/kat,12471,ti...l?ticaid=19911

ja pisałem o tym że ta " strzegomska kurewka " może się powiesić jak 2 lata temu młoda dziewczyna z Gdańska.

Jak ktoś z Was wrzucił na forum film ' strzegomskie kurewki ' to film miał 400 odsłon.

Parę tygodni temu miał 70 tysięcy odsłon. Teraz widzę, że YT to usuwa na szczeście.


A Wy się zastanówcie czasami zanim wrzucicie coś do sieci. Bo to gorsze niż puszczona fama z japy jakiegoś gamonia.
Odpowiedz cytując