Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20228
Stary 01.02.2010, 18:09
http://futbolnet.pl/wiadomosci/krol-...-czy-emigrowac Co prawda nie Wisły, a Lechii więc niby rozmycie ale taki model funkcjonuje w całej naszej s-kopanej lidze
Odpowiedz cytując