Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20224
Stary 01.02.2010, 17:58
tak samo jak Cywka ktorego testowaliśmy.

Jonczyk - jasne, racja
Leszczak, Kokoszka - tych 2 młodych tez stracilismy

Ale teraz pytanie czyja to jest wina?
Czy moze im menago zbyt dupcą w glowach czy sodóweczka?
Czy tez nasz klub jest w stanie zaproponowac takiemu 18nastolatkowi tylko 500PLN i dlatego odchodzą?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując