|
tak samo jak Cywka ktorego testowaliśmy.
Jonczyk - jasne, racja
Leszczak, Kokoszka - tych 2 młodych tez stracilismy
Ale teraz pytanie czyja to jest wina?
Czy moze im menago zbyt dupcą w glowach czy sodóweczka?
Czy tez nasz klub jest w stanie zaproponowac takiemu 18nastolatkowi tylko 500PLN i dlatego odchodzą?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|