|
A pamiętacie może Michała Jonczyka? W 13 meczach 1. ligi strzelił 3 bramki. My z kolei nie przedłużyliśmy kontraktu z tym 17-letnim zawodnikiem. Nawet szansy nie miał zagrać u nas w Ekstraklasie...
Ostatnio edytowane przez eMTe : 01.02.2010 o godz. 18:10.
|