Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20218
Stary 01.02.2010, 17:12
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak odejdą na wypożyczenie Kowalski, Mączyński i Burliga to ja nie wiem jak będą wyglądać meczowe "18"... W najlepszym wypadku (czyli jak wszyscy wrócą do zdrowia na koniec lutego) będzie to wygladać tak: Pawełek-Alvarez, Marcelo, Głowacki, Brożek-Łobodziński, Sobolewski, Boguski, Kirm-Małecki, Brożek a na ławce Juszczyk, Singlar, Jop, Cleber, Diaz, Gołoś i Jirsak ,a więc 7 graczy na ogół defensywnych... A wiadomo, że większość z tych 18 zawodników nie przepracuje całego okresu przygotowawczego. Na wiosne będzie wiec ciężko...
Łobo dałbym na ławe a na prawą przesunąc Kirma , a na lewą Juniora
Odpowiedz cytując