A teraz zupełnie z innej beczki, bo nie wiedziałem gdzie umieścić. A że był tu filmik umieszczany..zatytuowany" strzegomskie kurewki" to można to tu wrzucic.. Ktoś tam napisał, że dziewczyna może sie powiesić, ale jednak kto inny przypłacił to życiem. Słaba psychike jednak ludzie mają. Przykre
http://wiadomosci.wp.pl/kat,12471,ti...l?ticaid=19911