Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1734
Stary 01.02.2010, 16:37
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi mi o:
1. Ladytron "Destroy everything yuo touch"
2. Bartosiewicz "Zatańcz ze mną"
3. Rozzi Rozmus "Mówili na nią słońce"
4. Morandi "Save me"
5. Armin van Buureen "In and out"
6. Richard Durand "Always the sun"
7. Amy MacDonald "This is the life"
8. Fatal Charm "Lucille"
9. Bon Jovi "Always"
10.Stachursky "Cholerny czas".


1.
http://mp3.teledyski.info/download-OXNBajFRZmRwQVU%3D__ID__c2hpbmpp.mp3
2.
http://mp3.teledyski.info/download-N...5vbmltZWtr.mp3
3.
http://mp3.teledyski.info/download-O...dyenVjYQ==.mp3
4.
http://mp3.teledyski.info/download-M...__cGFuYmFu.mp3
5.
http://mp3.teledyski.info/download-M...J1c2thd3k=.mp3
6.
http://mp3.teledyski.info/download-N...9tZWsxNzk=.mp3
7.
http://mp3.teledyski.info/download-N...__cm9iM3J0.mp3
8.
http://mp3.teledyski.info/download-O...VzaWExNA==.mp3
9.
http://mp3.teledyski.info/download-N...5uYTY3OQ==.mp3
10.
http://mp3.teledyski.info/download-M...1tYWNpdXM=.mp3



Edit:

element sprawdź to -> The Police - Every Breath You Take
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 01.02.2010 o godz. 16:41.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując