Znaczy co ty prostujesz? Przeczytaj jeszcze raz, co napisalem. Nie gra, ani w I-szej, ani w drugiej lidze, tylko w druzynie mlodziezowej Utrechtu...tzn. ma taka nadzieje tam grac

, bo byl testowany(!) przez rezerwy(!) Utrechtu. Czyli zamienil ME w Polsce, a na odpowiednik ME w Holandii, gdzie jest zupelnie anonimowy(tzn. zaczyna od 0) i gdzie konkurencja jest 10 razy wieksza.