Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20215
Stary 01.02.2010, 16:24
Znaczy co ty prostujesz? Przeczytaj jeszcze raz, co napisalem. Nie gra, ani w I-szej, ani w drugiej lidze, tylko w druzynie mlodziezowej Utrechtu...tzn. ma taka nadzieje tam grac , bo byl testowany(!) przez rezerwy(!) Utrechtu. Czyli zamienil ME w Polsce, a na odpowiednik ME w Holandii, gdzie jest zupelnie anonimowy(tzn. zaczyna od 0) i gdzie konkurencja jest 10 razy wieksza.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 01.02.2010 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując