|
For_FuN nie naginam faktów bo napisałeś ze w jakiejś tam drużynie w lidze holenderskiej jest w ekstraklasie czy 1
więc Cie sprostowałem że jest w FC Twente wiceliderze ligi holenderskiej a to różnica mimo tego iż jest w juniorskiej drużynie ;]
chyba Twente a nie Utrecht a 2 sprawa jeśli tam zawita to się okaże czy ma papiery na granie czy nie. Poziom holenderskiej ME jest pewnie wyższy niz naszej, więc teraz powinno wyjśc jakim graczem jest. W testach strzelił bramkę więc nie skreślaj go szybko. Jak napisałem charakter będzie decydujący w jego przypadku
A i trzeba wziąć pod uwagę zawieszenie go przez Wisłę heh
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 01.02.2010 o godz. 16:31.
|