Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20210
Stary 01.02.2010, 15:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ty nie rozumiesz tego co pisze

byłes na debiucie Jarosinskiego? BYłes?
Trener zaryzykował, a po meczy kazdy sie z niego smiał.
Mi chodzi o to ze mecz o mistrzostwo ligi, nie jest odpowiednim meczem do testowania przydatnosci do druzyny. Takie cos widac wczesniej, zreszta po to sa te wyjazdy i sparingi. By ocenic przydatnosc zawodnikow do druzyny.
Skoro 17, 18 latkowie sa na takim wyjezdzie, a potem NIE GRAJA, to znaczy ze byli tylko po to by zapełnic miejsca. Mówi sie ze maja potencjał, ale nikt nie mysli o nich jako graczach zmieniających jakosc gry w Wiśle. Nikt wiele najwidoczniej sobie po nich nie obiecuje, i dlatego wchodzą na 2 minuty.
Mamy słaba druzyne ME, i za nic mnie nie przekonasz ze tam sa talenty.
Wtedy to chyba była konieczność, nie ryzyko. Pawełek i drugi bramkarz (Dolha?) były połamani poza tym sezon był i tak przegrany więc musiał wstawić trzeciego bramkarza - Jarosińskiego i Groclin (pod wodzą Skorży zresztą) nam mocno dokopał...
Odpowiedz cytując