hehe nie osmieszaj sie
bo widzę że ciągle nie rozumiesz mojej wizji...
już nie wiem jak prościej to napisać..
piszesz o jakiś wzmocnieniach, o debiutach a ja nie o tym..
koleś się wyróżnia w ME zaczyna trenować z pierwszym składem, idzie mu nieźle więc powoli dostaje szansę wchodzi na 10 min następnym razem na 20, a jak gramy ze słabym rywalem na 45 min
i patrze po tym czy on sie rozwija, czy wytrzymuje ciśnienie, czy dobrze się rozumie z drużyną..
jeżeli widzę że idzie do przodu to daje mu szansę na rozwój...
a meritum moich wypowiedzi dotyczy wypożyczenia Burligi i Mączyńskiego do 1 ligowej drużyny co uważam za błąd w obu przypadkach. Bo Mączyński ma juz 23 lata i to jest w sumie ostatni dzwonek by u nas zaistnieć. powinien sie wykazać w tej rundzie będzie za słaby sprzedać.
For_FuN_ Leszczak obecnie jest w drużynie wicelidera ligi Holenderskiej w FC Twente