Cytat:
gdzie napisałem że ktoś komuś blokuje rozwój.. napisałem że przez sam trening i brak gry taki chłopak się zniechęca i obniża loty.. czytaj uważniej
|
Kluvi napisał(a):

|
w taki sposób hamujesz jego rozwój ...
|
ty nie rozumiesz tego co pisze
byłes na debiucie Jarosinskiego? BYłes

?
Trener zaryzykował, a po meczy kazdy sie z niego smiał.
Mi chodzi o to ze mecz o mistrzostwo ligi, nie jest odpowiednim meczem do testowania przydatnosci do druzyny. Takie cos widac wczesniej, zreszta po to sa te wyjazdy i sparingi. By ocenic przydatnosc zawodnikow do druzyny.
Skoro 17, 18 latkowie sa na takim wyjezdzie, a potem NIE GRAJA, to znaczy ze byli tylko po to by zapełnic miejsca. Mówi sie ze maja potencjał, ale nikt nie mysli o nich jako graczach zmieniających jakosc gry w Wiśle. Nikt wiele najwidoczniej sobie po nich nie obiecuje, i dlatego wchodzą na 2 minuty.
Mamy słaba druzyne ME, i za nic mnie nie przekonasz ze tam sa talenty.