bo Jop ma 5 słabych meczy i 2 dobre więc się nie dziw że nie pamięta się tych dobrych..
a gdzie rozwijasz swój potencjał jak nie poprzez mecze człowieku!! sam trening dużo Ci nie da..
nie osłabiaj się takimi tekstami..
zrozumienie najlepiej wychodzi na boisku podczas gry
nie no rozwaliłeś mnie tym tekstem hehe
gdzie napisałem że ktoś komuś blokuje rozwój.. napisałem że przez sam trening i brak gry taki chłopak się zniechęca i obniża loty.. czytaj uważniej
ps proponuje przenieść się z lat 80-tych na rok 2010
