Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
lukasz92 proko
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
14139
01.02.2010, 14:12
Mam pytanie czy w "Fanatyku" albo w "Wiślackim Świecie" można kupić szalik "Towarzystwo Sportowe"
http://i39.tinypic.com/307ly89.jpg
a jeżeli nie to gdzie taki mogę nabyć ?
lukasz92 proko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukasz92 proko
Znajdź inne posty napisane przez lukasz92 proko