Czemu głosowanie jest wciąż otwarte? Wg SKWK miało się skończyć wczoraj
Cytat:
|
Głosowanie potrwa do 31 stycznia 2010 roku, dzień później FIBA Europe ogłosi pierwsze piątki obu zespołów.
|
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...fq1yxqV83.html
I kiedy się kończy, ktoś to potrafi doczytać na stronie FIBA?
PS Póki otwarte... CIŚNIEMY !