Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14132
Stary 01.02.2010, 12:31
Czemu głosowanie jest wciąż otwarte? Wg SKWK miało się skończyć wczoraj

Cytat:
Głosowanie potrwa do 31 stycznia 2010 roku, dzień później FIBA Europe ogłosi pierwsze piątki obu zespołów.
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...fq1yxqV83.html

I kiedy się kończy, ktoś to potrafi doczytać na stronie FIBA?

PS Póki otwarte... CIŚNIEMY !
Odpowiedz cytując