|
Dobra, to inaczej.
Mamy Sobola, Diaza Jirsaka i ewentualnie Ba w środku (Guły na razie nie liczę).
Czyim kosztem miałby grać słabszy od nich Mączyński?
Kogo nie wpuścić z ławki, by dać zagrać Mączyńskiemu?
On ma grać a nie siedzieć na ławce, a tak by u nas zwykle było.
I będzie grał w ŁKS z pożytkiem dla wszystkich.
Może do nas wróci jako lepszy zawodnik, a może ŁKS zdecyduje się go kupić.
Przecież to akurat znakomite ruchy naszego klubu, które krytykuje się chyba tylko z zasady.
|