Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14131
Stary 01.02.2010, 12:10
uher napisał(a):Wyświetl post
Byłbyś tak miły i na jakieś mapce mi to zaznaczył, bo nie ogarniam tej okolicy.
planeta

http://planeta.net.pl/?page_id=29

se-ko dokladnie w srodku osiedla przy ul.powstanców

http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&...ed=0CBEQtgMwAA
Odpowiedz cytując