Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20160
Stary 01.02.2010, 12:08
Aha, a ten Rooney to jak myślisz, dlaczego tyle gra i strzela w MU?
Bo jest dobry, czy dlatego, że młody?
Sadzisz że powachałby trawę, gdyby grał na poziomie testowanego ostatnio przez Legię Chińczyka?
Odpowiedz cytując