|
Jak będą wyglądać transfery to widać było już w momencie zwolnienia Bednarza. Nie ma siły żeby Skorża pogodził funkcje trenera i osoby odpowiedzialnej za transfery. Nie ma kasy, nie ma transferów to zaoszczędzili również na posadzie dyrektora sportowego. Pojedyncze transfery moga oczywiście być, ale na nic większego nie można liczyć.
Finanse kiepskie po porażce z Levadią, kasy z biletów nie ma, w dodatku strzał w plecy związany ze zmianą prawa dotyczącą bukmacherki i kolejna dziura w kieszeni. Na nasze gwiazdy też nie ma chętnych więc za co mają być nowi piłkarze.
Skład na ligę mamy wystarczający (o ile chorzy wyzdrowieją). Jedyny poważny problem na dziś to brak zmienników wśród napastników, ale jestem przekonany że jakiegoś napadziora pokroju Ćwielonga uda się zakontraktować. Na nic innego bym nie liczył (oczywiście poza Ba).
I nie płaczcie, że transferów nie będzie bo z pustego i Salomon nie naleje i czas wreszcie się z taką myślą oswoić.
|