Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14128
Stary 31.01.2010, 22:20
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
ja mogę polecić mBank
prowadzenie konta za darmo, przelewy wewnątrz banku za darmo, do innych bodaj 50 gr. a i bankomatów jest sporo ;]
od dwóch lat wszystkie przelewy są darmowe.

Bankomaty darmowe to aż cztery sieci, także dla osób o nie wielkim budżecie, szukającym konta typowo rozliczeniowego, ekonto jest zdecydowanie najlepsze...
Ddf
Odpowiedz cytując