SZYMEK_TSW napisał(a):

ja mogę polecić mBank
prowadzenie konta za darmo, przelewy wewnątrz banku za darmo, do innych bodaj 50 gr. a i bankomatów jest sporo ;]
|
od dwóch lat
wszystkie przelewy są darmowe.
Bankomaty darmowe to aż cztery sieci, także dla osób o nie wielkim budżecie, szukającym konta typowo rozliczeniowego, ekonto jest zdecydowanie najlepsze...