Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20131
Stary 31.01.2010, 21:30
Zgadzam się z tobą. A co do Juszczyka to pewnie długo u nas miejsca nie zagrzeje , nie wydaje mi się aby wygrał z Mariuszem. Jak on sam wspomina o to mu głownie chodzi a jak przez te pół roku nie wygra rywalizacji to odejdzie. I wcale mu się nie dziwie. A z testowanych to faktycznie piłkarze są z przeszłością i nawet wzmocnieniem było by pozyskanie któregoś z nich. Prawdopodobnie będzie to Ba ponieważ Skorży bardziej się on widzi. Jak to nasz trener mówi nie jest to może gracz efektowny ale efektywny. Wykonuje ciężką prace w odbiorze w destrukcji. Taka czarna mrówka 2 linii. Także jest on najbliżej nas w tej chwili. I dobrze! Bo Poljak to chyba się nie sprawdził, ale kto wie.. jak na naszą ligę na pewno by sobie poradził. Ale czy będzie wzmocnieniem ofensywy Czas pokaże , myślę , że do Hiszpanii można go zabrać
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując