South napisał(a):

potrzebuje założyć konto w banku ,jaki bank polecicie ? wiadomo zależy mi na karcie i najlepiej gdyby prowadzenie konta nic nie kosztowało ,podobnie jak wpłaty i wypłaty z bankomatu
|
ja mogę polecić mBank
prowadzenie konta za darmo, przelewy wewnątrz banku za darmo, do innych bodaj 50 gr. a i bankomatów jest sporo ;]