Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14125
Stary 31.01.2010, 21:27
South napisał(a):Wyświetl post
potrzebuje założyć konto w banku ,jaki bank polecicie ? wiadomo zależy mi na karcie i najlepiej gdyby prowadzenie konta nic nie kosztowało ,podobnie jak wpłaty i wypłaty z bankomatu
ja mogę polecić mBank
prowadzenie konta za darmo, przelewy wewnątrz banku za darmo, do innych bodaj 50 gr. a i bankomatów jest sporo ;]

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując