Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20129
Stary 31.01.2010, 21:26
Tylko teraz był ostatni dzwonek na ściągnięcie bramkarza. Bo wg pewnej niemieckiej strony Pawełek ma kontrakt do 30.06.2010. Więc może już podpisać umowę z każdym klubem. Od czerwca jesteśmy bez bramkarza. No chyba, ze przedłużymy z Pawełkiem kontrakt ale zapewne on będzie chciał dużej kasy bo wie, że Wisła będzie pod ścianą. Z resztą nie wątpię, że będą na niego chętni z zagranicy, jakiś średniak Grecki czy coś w tym stylu. Więc jeśli do tej pory był chaos z bramkarzami to nie chcę myśleć co będzie za pół roku.

Chyba, że data końca kontraktu jest błędna, wtedy proszę o nie czytanie tego postu
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując