Tylko teraz był ostatni dzwonek na ściągnięcie bramkarza. Bo wg pewnej niemieckiej strony

Pawełek ma kontrakt do 30.06.2010. Więc może już podpisać umowę z każdym klubem. Od czerwca jesteśmy bez bramkarza. No chyba, ze przedłużymy z Pawełkiem kontrakt ale zapewne on będzie chciał dużej kasy bo wie, że Wisła będzie pod ścianą. Z resztą nie wątpię, że będą na niego chętni z zagranicy, jakiś średniak Grecki czy coś w tym stylu. Więc jeśli do tej pory był chaos z bramkarzami to nie chcę myśleć co będzie za pół roku.
Chyba, że data końca kontraktu jest błędna, wtedy proszę o nie czytanie tego postu
