|
Nie ma co juz szukac na siłę teorii spiskowych jakbysmy nie gubili tylu piłek w ataku to pewnie byśmy wygrali cały turniej.
4 miejsce dobre jest i nie ma co narzekać
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|