Awe napisał(a):

|
Jaka jest różnica pomiędzy znaczkami "w przybliżeniu" takie pofalowane = oraz = z kreseczką pofalowaną nad nim?
|

Jeśli chodzi o te symbole to zawsze kiedy sie z nimi spotykałem oznaczały to samo, czyli - w przybliżeniu tak jak napisałeś, wydaje mi się że to są po prostu dwa sposoby zapisu jak dla wielu funkcji w matematyce
