Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14122
Stary 31.01.2010, 20:23
Awe napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest różnica pomiędzy znaczkami "w przybliżeniu" takie pofalowane = oraz = z kreseczką pofalowaną nad nim?
Jeśli chodzi o te symbole to zawsze kiedy sie z nimi spotykałem oznaczały to samo, czyli - w przybliżeniu tak jak napisałeś, wydaje mi się że to są po prostu dwa sposoby zapisu jak dla wielu funkcji w matematyce
Odpowiedz cytując