janko04 napisał(a):

|
Miał ktoś praktyki w hotelu Cracovia? Jak tam jest? Mili ludzie? bo w Maju mam tam akurat;>
|
Na kuchni jest lajcik
Kiedyś szefem był tam taki pan Edward trochę przytrzymany ale pozostali okej ( przynajmniej jak ja byłem to robiliśmy co chcieliśmy) pan Jurek i Wojtek dają czadu
Na kelenerce i recepcji nie wiem jak jest bo mi się bardzo spodobało na kuchni to zostałem na 4 tygodnie. Ale i tak najlepsze są wypady do magazynu i na szwedzki.