|
W studiu na Polsacie Sport rozmawiali o tym wszystkim co nam ukradli wczoraj sędziowie i napomnieli o tym że prezydentem federacji Handballa jest Norweg a Chorwat jest jego zastępcą.Wiec jak dla mnie sprawa ustawienia połfinału jest oczywista.
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
|