|
Brakuje u nas kogoś tak niekonwencjonalnego jak Balic czy Karabatic, kogoś takiego kto rzuci z biodra, dogra niesamowitą piłkę, wepchnie się w obronę, wymusi faul i kto przede wszystkim dyryguje atakiem. Choćby kogoś takiego jak Tkaczyk. Jaszka zrobił ogromny postęp od ostatniego turnieju, ale na razie to on powyższym buty może czyścić.
Gratulacje dla Polaków za ambicję, ale nie wystarczyło niestety umiejętności, albo raczej zabrakło nam zimnej krwi w ataku. Nie ma co zwalać na sędziów. Przyznać jednak trzeba, że jest to sport, w którym dowolność interpretacji sytuacji boiskowych jest porażająca i każdą decyzję można wytłumaczyć.
I gratulację dla Francji, bo grają nieosiągalną piłkę dla innych.
|