For_FuN_ napisał(a):

|
Trzeba bylo wygrac z Francja, w polfinale zagrac z Islandia, a w najgorszym razie w meczu o 3 miejsce z Hiszpania(ktora ogralismy)...nie mozna sobie odpuszczac spotkan na tym poziomie.
|
aktualny mistrz olimpijski: Francja (2008)
aktualny mistrz swiata: Francja (2009)
aktualny mistrz Europy: Francja (2010)
tak, trzeba bylo wygrac - na pewno im odpuscilismy