Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#359
Stary 31.01.2010, 19:09
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Trzeba bylo wygrac z Francja, w polfinale zagrac z Islandia, a w najgorszym razie w meczu o 3 miejsce z Hiszpania(ktora ogralismy)...nie mozna sobie odpuszczac spotkan na tym poziomie.
aktualny mistrz olimpijski: Francja (2008)
aktualny mistrz swiata: Francja (2009)
aktualny mistrz Europy: Francja (2010)

tak, trzeba bylo wygrac - na pewno im odpuscilismy
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując