|
Dlaczego słabsze kluby miałby odsprzedawac tanio piłakrzy Wiśle czy jakiemukolwiek innemu klubowi? W imię czego ?
A jeśli się chce i dobrze sięposzuka to można ściągnąc za rozsądną cenę dobrego/perspektywicznego piłkarza z niższych lig(chociażby Sobiech, Wołąkiewicz, Merda, Kaszuba, Fonfara, Tomek Wróbel, Dawid Nowak, Wiśniewski Piotr i wielu innych którzy grają w tych "słabszych" klubach. Jasne że nie każdy transfer wypali, ale gdy wypala to ja nie widzę powodu by klub ten miał się osłabiac nie rekomensując sobie tego gotówką
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 31.01.2010 o godz. 19:18.
|