Temat: Premiership
Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 31.01.2010, 18:39
Kanonierzy bez armat - i tyle w temacie. Dziwię się bardzo Wengerowi, że w zimowym okienku transferowym nie pozyskał żadnego napastnika. Co z tego, że średniakom ładują po 3-4 bramki i mają ich najwięcej strzelonych w całej Premiership, skoro gdy przychodzi mecz z Chelsea czy Man U właśnie kompletnie zawodzi wykończenie akcji?

Vermaelen i gol na 1:3.
Odpowiedz cytując