Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#358
Stary 31.01.2010, 18:36
Finał jest genialny.Graja naprawde najlepsi z najlepszych. Fantastyczny mecz obu bramkarzy. Wenta powinien nagrac ten finał i puszczć naszym jako materiał szkoleniowy w jaki sposób sie broni i na ile sposobów można skończyć akcję.
Odpowiedz cytując