Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#357
Stary 31.01.2010, 18:22
Wielkie dzięki dla naszej reprezentacji za to 4 miejsce, za emocje, walkę...... Jesteśmy w czołówce światowej a na pewno z błędów i niedociągnięć wyciągną wnioski i podczas kolejnej imprezy znów zawalczymy o najwyższe miejsca.

Ale też wielka szkoda bo medal był na wyciągnięcie ręki. Jednak był to już kolejny mecz, w którym wysoko grająca obrona przeciwników zneutralizowała nam atak, do tego brak umiejętności wykorzystania gry w przewadze i sytuacji sam na sam. Gratulacje jednak za to co Polacy zrobili w drugiej połowie ;-).
Odpowiedz cytując