Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20112
Stary 31.01.2010, 17:55
Przepraszam bardzo, że się wtrącę. Czepiacie się Skorży, że powiedział "chcę 2-3 transfery" że niby Was okłamał. A co nie chce? Oczywiście, że chce. A to że ich nie ma... bo nie ma kasy to nie jego wina. (tak, tak on odpowiada za Levadie. Bla,bla, bla.. Tylko to nie TRENER był na boisku. )
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując