|
Przepraszam bardzo, że się wtrącę. Czepiacie się Skorży, że powiedział "chcę 2-3 transfery" że niby Was okłamał. A co nie chce? Oczywiście, że chce. A to że ich nie ma... bo nie ma kasy to nie jego wina. (tak, tak on odpowiada za Levadie. Bla,bla, bla.. Tylko to nie TRENER był na boisku. )
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|