Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#356
Stary 31.01.2010, 17:37
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/0,1274768,21212...wiadomosc.html


Należy mu się jak psu kość! Gratulacje Sławek ;-)
Jaki jest sens podawania AllStars przed finałem? Wystarczy ze w finale mecz zycia zagra kołowy Francji i nikt mnie nie przekona , że Chorwat jest lepszym kołowym.

Ps.Przypomniał mi sie jeszcze jeden mankament reprezentacji Polski: brak rzutów z biodra oraz z zatrzymania. Zupełnie odpuściliśmy ten element gry.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 31.01.2010 o godz. 17:45.
Odpowiedz cytując