WiślakMyślenice napisał(a):

Jaki jest sens podawania AllStars przed finałem? Wystarczy ze w finale mecz zycia zagra kołowy Francji i nikt mnie nie przekona , że Chorwat jest lepszym kołowym.
Ps.Przypomniał mi sie jeszcze jeden mankament reprezentacji Polski: brak rzutów z biodra oraz z zatrzymania. Zupełnie odpuściliśmy ten element gry.