|
Dokładnie trzeba podziękować naszym "Szczypiornistom" za walkę ,ambicję i sukces jakim jest 4 miejsce w Europie.
Już widzę jak by ludzie sikali ze szczęścia gdyby nasi "kopacze" byli w "czwórce" Europy (co nie zmienia faktu że im również kibicuję bo JESTEM POLAKIEM)
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|