Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 31.01.2010, 17:09
Proud napisał(a):Wyświetl post
Tiramisu, z wszystkim się zgadzam...tylko mam mieszane uczucia co do tych pięści. Z tego co mi wiadomo Wenta najpierw reprezentował barwy Polski, by potem grać w kadrze Niemiec.
Mi tu zalatuje Kozakiewiczem trochę, z którego to zrobili bohatera narodowego bo pokazał Ruskim słynny gest, a potem startował jako Niemiec...dlatego mam lekki dystans do Niego. Jest świetnym trenerem i był świetnym zawodnikiem.I tak na Niego patrzę.
A to tego nie wiedziałam, pozameczowo tylko Jaszką się interesuje .
Ustasze niech z Francuzami przegrają wysoko, bardzo wysoko.
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 31.01.2010 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując