Proud napisał(a):

Tiramisu, z wszystkim się zgadzam...tylko mam mieszane uczucia co do tych pięści. Z tego co mi wiadomo Wenta najpierw reprezentował barwy Polski, by potem grać w kadrze Niemiec.
Mi tu zalatuje Kozakiewiczem trochę, z którego to zrobili bohatera narodowego bo pokazał Ruskim słynny gest, a potem startował jako Niemiec...dlatego mam lekki dystans do Niego. Jest świetnym trenerem i był świetnym zawodnikiem.I tak na Niego patrzę.
|
A to tego nie wiedziałam, pozameczowo tylko Jaszką się interesuje

.
Ustasze niech z Francuzami przegrają wysoko, bardzo wysoko.