Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
miki2006
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
352
31.01.2010, 17:09
co nie było widać ? że oni odpuscili jeden mecz a potem półtorej meczu musieli sobie przypominać jak się w to gra ? wtedy kiedy było za późno ...
miki2006
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miki2006
Znajdź inne posty napisane przez miki2006