Wyświetl pojedynczy post
miki2006
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#352
Stary 31.01.2010, 17:09
co nie było widać ? że oni odpuscili jeden mecz a potem półtorej meczu musieli sobie przypominać jak się w to gra ? wtedy kiedy było za późno ...
Odpowiedz cytując