Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 31.01.2010, 17:04
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Jakbym miała okazję powiedzieć cokolwiek naszym szczypiornistom to przede wszystkim: DZIĘKI!

Za to jacy są, za emocje i za walkę. I za zaciśnięte pięści Wenty podczas hymnu. Szacunek!
Mogą grać lepiej, gorzej - tak to jest, ale jakoś głupio by mi było mieć do nich pretensje. Po jakimkolwiek meczu, nawet gdyby dziś przegrali 10 bramkami.
Tiramisu, z wszystkim się zgadzam...tylko mam mieszane uczucia co do tych pięści. Z tego co mi wiadomo Wenta najpierw reprezentował barwy Polski, by potem grać w kadrze Niemiec.
Mi tu zalatuje Kozakiewiczem trochę, z którego to zrobili bohatera narodowego bo pokazał Ruskim słynny gest, a potem startował jako Niemiec...dlatego mam lekki dystans do Niego. Jest świetnym trenerem i był świetnym zawodnikiem.I tak na Niego patrzę.


A co do meczu, tak jak wszyscy piszą, nie mam do nich pretensji. Trudno. Przynajmniej grali z sercem i zacięciem.

Dziękuję Chłopakom, Trenerowi i całemu sztabowi kadry za te emocje.
Ostatnio edytowane przez Proud : 31.01.2010 o godz. 17:06.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując