Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 31.01.2010, 16:58
Pierwsza połowa zawalona zupełnie, widać było, że nie zapomnieli o Chorwatach. W drugiej pokazali klasę i ambicję, ale niestety już na nic się to zdało. Szkoda, że nie mamy medalu bo bardzo na niego liczyłem.
Odpowiedz cytując