|
Tylko ze na nastepne mistrzostwa będzie dla niego za późno. Ja myśle ze bardzo łądnie rozwijają sie nam Jaszka(w porównaniu z tym co wyczyniał na ostatnich MS) i Rosiński. Brakuje im troche doświadczenia i przedewszyskim ogrania z najlespzymi. Za dwa lata myśle ze to będzie nasza moc. Nie będziemy musieli ciagnąć jescze starszgo Wleklaka. Na te by się jeszcze nadał, na następny, mam nadzieję, że będą lepsi
|